DZIAŁKI BUDOWLANE W STĘSZEWKU

Polecamy atrakcyjne działki budowlane znajdujące się w miejscowości Stęszewko k. Tuczna, gmina Pobiedziska, 18 km od Poznania.

Działki położone są bezpośrednio przy granicy Puszczy Zielonki, a okolicę stanowią piękne lasy i jeziora. Między innymi w odległości około 400 m znajduje się najbliższe jezioro, a w odległości około 1 km położone jest jezioro Stęszewskie wraz z jedną z najbardziej popularnych plaż "Eko-Plaża". Ponadto w okolicy znajdują się także inne jeziora Wronczyńskie (Małe, Wielkie), Jerzyn, jezioro w Tucznie i wiele innych w gminie Pobiedziska. Ze względu na atrakcyjną lokalizację względem Poznania oraz walory turystyczne "Puszczy Zielonki" w sąsiedztwie działki powstają również nowe domy. Bardzo dobry dojazd do drogi krajowej nr 5 (trasa Poznań-Gniezno) przez Kobylnicę lub Pobiedziska.

działka budowlana w stęszewku - widok z drogi dojazd do działki w stronę pobiedzisk działki sąsiadujące w stęszewku jezioro 400m od działki

Działki posiadają wydaną decyzję o warunkach zabudowy, która zezwala na podział działek lub realizację dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

W ofercie znajdują się 2 działki:


działka budowlana w stęszewku - widok z drogi dojazd do działki w stronę pobiedzisk
O firmie :: Lokalizacja :: Kontakt
Copyright by Profeslink