MIESZKANIA W POBIEDZISKACH, ul. FIOŁKOWA (PODKOWA II)

Mieszkania w Pobiedziskach to atrakcyjna oferta deweloperska. Planowana inwestycja obejmuje osiedle dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z podziałem na niezależne lokale mieszkalne na parterze i piętrze. Oferta skierowana jest m.in. dla osób poszukujących alternatywy na niedrogie mieszkanie w aglomeracji poznańskiej. Osiedle położone będzie w malowniczym krajobrazie z widokiem na las i pofałdowane tereny morenowe Parku Krajobrazowego Promno, z dala od miejskiego zgiełku przy jednoczesnym zachowaniu łatwego dojazdu do centrum Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją kolejową oraz autobusową.

Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja projektu Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja projektu Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja projektu

Teren osiedla będzie w pełni zagospodarowany z taką infrastrukturą jak: ulice i chodniki, tereny zielone, parkingi oraz oświetlenie. Wewnętrzne place zespołów budynków stanowić będą teren rekreacyjny dla właścicieli mieszkań. Komunikacja osiedla oraz miejsca postojowe wykonane zostaną z kostki brukowej jako droga wewnętrzna wzdłuż ul. Fiołkowej i będzie zakończona nawrotką, aby ograniczyć wjazd samochodów wyłącznie dla mieszkańców.

Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja projektu Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja projektu Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja projektu
Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja projektu Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja projektu Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja projektu

Architektura budynków nawiązuje do stylu modernistycznego z utrzymaniem głównych jego cech, do których należą: lekka bryła, unikanie symetrii, ekonomiczne oraz sprzyjające zdrowiu i wygodzie mieszkańców rozwiązania osiedli, doskonałe doświetlenia pomieszczeń mieszkalnych bezpośrednim światłem słonecznym przez przestronne okna. Elewacja zostanie wykonana z wysokiej jakości tynku. Loggie oraz wyjścia na ogród, zostaną uzupełnione ścianami z luksferów.
Atutem planowanych mieszkań jest przestronność i wygoda. Dlatego w większości zaprojektowano funkcjonalne mieszkania trzypokojowe, które mieszczą dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę i osobne wc oraz pomieszczenie gospodarcze, a uzupełnieniem oferty są mniejsze mieszkania dwupokojowe. Mieszkania na parterze posiadają dodatkowo przynależne ogródki, które będą stanowić prywatną przestrzeń na spędzanie wolnego czasu (grillowanie, zabawy z dziećmi, odpoczynek) nie wymagając jednocześnie większego wysiłku w ich utrzymaniu. Natomiast mieszkania na piętrze będą posiadać loggie. Istnieje także możliwość zakupu całego segmentu szeregowca w skład, którego wchodzi mieszkanie na parterze z ogródkiem oraz mieszkanie na piętrze co będzie stanowiło niezależny dom jednorodzinny.

Mieszkania w Pobiedziskach - wizualizacja nocą

Prace budowlane II Podkowy rozpoczęto w maju 2011 roku, a zakończenie części inwestycji planowane jest na koniec pierwszego półrocza 2012 roku.

Zabudowa szeregowa składająca się z 18 budynków będzie ukształtowana w formie podkowy. Łącznie na terenie osiedla znajdować się będą 4 "podkowy".

O firmie :: Lokalizacja :: Kontakt
Copyright by Profeslink